Marantz IS301 - bezprzewodowa stacja dokująca

Podłączenie iPoda do systemu Hi-Fi w celu słuchania muzyki na dużych kolumnach głośnikowych znacząco obniża jego walory funkcjonalne - uzależnia bowiem obsługę od bezpośredniego połączenia z urządzeniem bazowym. Na ratunek przychodzą stacje dokujące.

Firma Marantz znalazła jednak wyjście z tej sytuacji. Jej odpowiedzią jest IS301 - bezprzewodowa stacja dokująca do iPoda. W skład zestawu Marantz IS301 wchodzi kompaktowy moduł Bluetooth, do którego jest podłączany iPod, stacja dokująca oraz moduł odbiornika fal Bluetooth.

Wystarczy podłączyć adapter do iPoda i wysyłać za pośrednictwem fal Bluetooth (w standardzie A2DP) sygnał audio do modułu odbiornika, który jest podpięty do systemu Hi-Fi.

Oddzielna stacja dokująca (do ustawienia na stole lub do zamontowania na ścianie) może być użyta do przechowywania modułu do iPoda, ładowania baterii w iPodzie lub do połączenia z serwisem iTunes za pośrednictwem złącza USB. Co więcej, telefony komórkowe, zgodne ze standardem Bluetooth A2DP, również mogą bezprzewodowo łączyć się z odbiornikiem IS301 i odtwarzać muzykę na kolumnach głośnikowych.

Reklama

Uniwersalność systemu polega również na tym, że użytkownik może odtwarzać pliki wideo z pamięci iPoda na telewizorze podłączonym do amplitunera. Włączanie i wyłączanie zasilania, zmiana poziomu głośności oraz wybór źródeł dokonywane są z łatwością za pośrednictwem przycisków umieszczonych na module sterującym.

Dane techniczne

3-częściowy system z modułem Bluetooth,

Bezprzewodowe odtwarzanie sygnału dźwiękowego za pośrednictwem Bluetooth v2.1,

Zasięg około 10m,

Transmisja audio i wideo za pośrednictwem złącza CAT-5,

Możliwość połączenia za pośrednictwem USB w celu synchronizacji z iTunes,

Stacja dokująca z funkcją ładowania,

Montaż na ścianie lub na stole,

Dedykowany pilot zdalnego sterowania do iPoda,

Oddzielny moduł do połączenia z amplitunerem A/V z wbudowanym odbiornikiem fal Bluetooth,

Połączenie z telefonami komórkowymi pracującymi w standardzie Bluetooth A2DP,

Analogowe wyjście audio,

Wyjścia wideo Compostie, S-Video oraz Component,

Wbudowany odbiornik fal IR,

Złącze RS-232 oraz Marantz D.Bus,

Kolor czarno/srebrny.

Cena: 1 499 PLN

INTERIA.PL/informacje prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy