Mikrowieża Philips SoundSphere

Philips wprowadził na rynek nową mikrowieżę z głośnikami SoundSphere. Dodatkowo, technologia Streamium wykorzystana w nowej mikrowieży Philips pozwala na bezprzewodowe przesyłanie oraz odtwarzanie utworów muzycznych z internetu lub komputera.

Kolumny Philips SoundSphere są wyposażone w głośniki wysokotonowe i niskotonowe, a także w zwrotnicę. Głośnik wysokotonowy umieszczony na zewnątrz kolumny, zapewnia przestrzenny efekt dźwiękowy o brzmieniu zbliżonym do muzyki uzyskiwanej w studiu nagraniowym lub podczas koncertów na żywo.

Mikrowieża Hi-Fi z głośnikami SoundSphere wyposażona jest w duży kolorowy wyświetlacz. Model

z technologią Streamium umożliwia odtwarzanie muzyki z dysku twardego USB. Wbudowany dysk 160 GB pozwala na przechowywanie całej kolekcji nagrań. Ponadto, urządzenie zapewnia bezprzewodowy dostęp do tysięcy utworów emitowanych przez stacje internetowe, a także do muzyki przesyłanej strumieniowo z komputera Mac lub PC.

Reklama

Hi-Fi Philips Streamium z głośnikami SoundSphere (MCi900) - najważniejsze cechy:

- Kolumny głośnikowe SoundSphere,

- Odtwarzacz CD/DVD, bezpośrednie odtwarzanie z urządzeń USB,

- Moc 100 W,

- Aluminiowa obudowa (kolor tytanowy),

- Model z dyskiem twardym 160 GB, funkcją radia internetowego oraz przystosowany do strumieniowego przesyłania muzyki z komputera PC/Mac,

Produkt dostępny w sprzedaży od czerwca br. w rekomendowanej cenie detalicznej 3999 PLN w sklepach internetowych sieci EURO.

INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama