Reklama

Miniaturowy projektor M1

Miniaturowe projektory mają dwie podstawowe wady. Po pierwsze, oferują stosunkowo małą rozdzielczość. Po drugie, dobrze sprawują się jedynie w ciemnych pomieszczeniach. Opisywane urządzenie w dużej mierze likwiduje drugi problem, a częściowo także pierwszy.

Nie tak dawno temu opisywaliśmy projektor, który oferował jasność 50 lumenów. Pozwalało to na w miarę komfortowe oglądanie wyświetlanych obrazów, również pomieszczeniach, które nie były całkowicie zaciemnione. W przypadku urządzenia M1 Ultimate Micro Projector firmy AAXA Technologies mamy do czynienia z jasnością rzędu 75 lumenów. Podobno umożliwia to wyświetlanie wyraźnych obrazów nawet w "normalnych" dziennych warunkach.

Dodajmy do tego rozdzielczość 800 na 600, pamięć wewnętrzną 1 GB, której rozszerzenie umożliwia wbudowany czytnik kart SD, wygodne dotykowe przyciski oraz niską cenę (299 dolarów), a otrzymujemy bardzo ciekawy gadżet, który śmiało może ubiegać o miano najlepszego w swojej klasie.

Jedyną wadą, którą widzę w tym momencie, mogą być wymiary, które są niestety nieco większe niż w przypadku konkurencji. M1 nie zmieści się do kieszeni koszuli, ale w kurtce lub bluzie powinien w miarę dobrze leżeć.

Gadżetomania.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama