Reklama

Mocny bas i mikrofon VoiP

Na rynku pojawił się Multimedia Audio Bar 2.0 - nowy system głośników marki Verbatim.

Został on zaprojektowany do umieszczenia pod monitorem komputerowym - Multimedia Audio Bar zapewnia mocny dźwięk, a wbudowany mikrofon stanowi rozwiązanie w komunikacji telefonicznej z wykorzystaniem technologii VoiP.

Dzięki swoim wymiarom (370 na 76,5 na 63 mm) system Multimedia Audio Bar mieści się pod każdym monitorem wykorzystywanym w domu lub biurze. W urządzenie zastosowano dwa wydajne, metalowe głośniki z osłoną magnetyczną o mocy maksymalnej wynoszącej 16 W i paśmie przenoszenia od 120 Hz do 20 kHz. System Multimedia Audio Bar jest również wyposażony w zintegrowany mikrofon znajdujący się w przedniej części urządzenia, który stanowi rozwiązanie umożliwiające rozmowy telefoniczne z wykorzystaniem technologii VoiP. Do systemu można także podłączyć zewnętrzne źródła sygnału audio, takie jak odtwarzacze MP3 czy konsole do gier.

Reklama

System Multimedia Audio Bar jest już dostępny w sprzedaży w cenie 229 zł (sugerowana cena detaliczna).

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: verbatim | Audio

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama