Nokia chce wejść na rynek muzyczny?

Po sporej inwestycji tajwańskiego HTC w firmę Beats Audio, której technologia pojawia się teraz w zaawansowanych smartfonach, pora na kolejną firmę, która zatroszczy się o melomanów. Nokia szykuje się do wypuszczenia nausznych słuchawek przygotowanych we współpracy z firmą Monster Cable.

Redakcja serwisu Pocketnow.com dotarła do materiałów promujących wspólne urządzenie. Wiadomo już, że słuchawki trafią na rynek pod nazwą Nokia Purity HD Stereo Headset by Monster. Na grafice opublikowanej w sieci można zauważyć, że sprzęt pozbawiony jest kabla. Może to sugerować, że będą to słuchawki Bluetooth, jednak to tylko materiały promocyjne, w których kabel mógł zostać po prostu usunięty.

Dziś nie wiadomo jeszcze, czy współpraca między producentami zajdzie tak daleko jak między Beats Audio a HTC. Warto pamiętać, że firma Monster sygnowała swoim logo sprzęty Beats Audio.

Premiery słuchawek przygotowanych przez Nokię i Monster można spodziewać się pewnie już na konferencji Nokia World, na której mają pojawić się też komórki z Windows Phone. Wtedy też usłyszymy pewnie informacje o tym, czy Nokia Purity HD to tylko jednorazowy wyskok, czy część większej linii akcesoriów muzycznych.

Paweł Żmuda

http://komorkomania.pl/

Reklama
Komórkomania.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy