Nowa wersja konsoli Wii?

Po dodaniu do rejestru nowego numeru UPC (Universal Product Code) przez Nintendo, w sieci odżyły spekulacje na temat odświeżonej wersji konsoli Wii, która miałaby niebawem trafić na rynek.

Nowy kod UPC to zlepek nic nie znaczących cyfr - 0045496880088. Dla porównania, pierwotny model był zarejestrowany z cyframi 0045496580018. Kod UPC został ujawniony przez środowiska fanowskie konsoli Wii, które jako pierwsze podały informację do wiadomości publicznej, przy okazji rozpoczęły się nowe spekulacje.

Fani sugerują, że po nowej edycji konsoli Wii powinniśmy się spodziewać przede wszystkim możliwości odtwarzania filmów na DVD, takie rozwiązanie mogłoby zwiększyć zainteresowanie konsolą, ponieważ wielu użytkowników często wykorzystuje konsole jako stacjonarny odtwarzacz.

Reklama

Z drugiej strony, fani są zdania, że Nintendo zamierza dodawać wraz z zakupioną konsolą Wii pewien dodatek - Wii Zapper.

Możliwy jest również scenariusz, że firma zechce jedynie dodać nowy kolor konsoli do oferty. Jak na razie ciężko cokolwiek "wydusić" od Nintendo, które w dalszym ciągu milczy.

PCArena.pl
Dowiedz się więcej na temat: spekulacje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy