Nowe dekodery EVOBOX HD i EVOBOX LITE w ofercie Cyfrowego Polsatu

Oferta Cyfrowego Polsatu wzbogaciła się o nowe dekodery do odbioru cyfrowej telewizji satelitarnej. EVOBOX LITE i EVOBOX HD to urządzenia HD z rodziny dekoderów EVOBOX, które łączą nowoczesny design z dostępem do serwisów multimedialnych − Cyfrowy Polsat GO i HBO GO.

- Oferta sprzętowa Cyfrowego Polsatu wciąż się rozszerza. Chcemy dać klientom możliwość wyboru dopasowanych do ich potrzeb, wygodnych rozwiązań technologicznych, które pozwalają oglądać telewizję w najlepszej jakości, przy pomocy nowoczesnych urządzeń, zapewniających także dostęp do bogatej oferty treści premium w serwisach VOD. Połączenie wysokiej klasy dekoderów z bogatą ofertą pakietów telewizyjnych i szeroką biblioteką serwisów multimedialnych, dające użytkownikom swobodę, elastyczność i wygodę w dostępie do ulubionych treści, to kierunek, którego oczekują nasi abonenci i w jakim konsekwentnie rozwijamy się od wielu lat − mówi Dariusz Działkowski, Członek Zarządu ds. Technicznych Cyfrowego Polsatu.

Reklama

Dzięki dekoderom EVOBOX HD i EVOBOX LITE abonenci będą mieli dostęp do oferty Cyfrowego Polsatu. Nowy sprzęt jest dostępny w punktach sprzedaży w całej Polsce w cenie już od 1 zł.

Elementy charakterystyczne dla dekoderów EVOBOX HD i EVOBOX LITE to m.in.:

Wbudowany moduł Wi-Fi, dzięki któremu dekoder bezprzewodowo łączy się z Internetem, a to daje możliwość korzystania z serwisów online i pozwala oglądać tysiące filmów, seriali i programów w serwisach Cyfrowy Polsat GO i HBO GO zawsze, kiedy widz ma na to ochotę, także przed ich emisją w telewizji,

 Oprogramowanie, które zapewnia:

-    dostęp do wszystkich funkcji dekodera,

-    Program TV z możliwością alfabetycznego filtrowania pozycji programowych,

-    możliwość zaawansowanego wyszukiwania programów i ustawiania przypomnień,

-    opisy audycji,

-    możliwość tworzenia list ulubionych kanałów,

-    poruszanie się pomiędzy ulubionymi listami kanałów za pomocą niebieskiego przycisku na pilocie,

-  Zastosowanie nowej technologii Unicable, która pozwala obsługiwać jednocześnie wiele tunerów i dzięki której widz ma możliwość szybkiego przełączania kanałów,

- Automatyczna funkcja autoryzacji usługi Multiroom HD w domowej sieci.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy