Reklama

Ozdobne słuchawki dla pań

Do oferty Hama w Polsce trafiły ozdobne słuchawki douszne Crystal ALU HK-283 z błyszczącymi zdobieniami.

Produkt przeznaczony jest dla kobiet, a zdobienia powodują, że słuchawki douszne Hama Crystal sprawdzą się jako estetyczne uzupełnienie wyjściowej sukienki lub służbowego żakietu.

Słuchawki douszne Hama Crystal wyposażone są w 3 pary silikonowych wkładek o różnych wielkościach (S, M, L). Produkt wpisuje się w strategię firmy Hama, której motto brzmi: "Sprytne rozwiązania". Specjaliści producenta od kilkudziesięciu lat projektują i wytwarzają szereg akcesoriów, których głównym zadaniem jest rozszerzenie funkcjonalności tradycyjnych urządzeń.

Reklama

Dane techniczne słuchawek Hama Crystal

Zakres częstotliwości: 20 - 20 000 Hz

Impedancja: 32 Ohm

Czułość: 115 dB

Długość kabla: 1,20 m

Średnica głośników: 10 mm

Sugerowana przez Hama cena detaliczna ozdobnych słuchawek dousznych Hama Crystal wynosi 34,90 zł. Produkt objęty jest 12-miesięczną gwarancją producenta.

INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama