Panasonic: Nowa linia profesjonalnych ekranów LCD

Panasonic poinformował o wprowadzeniu do swojej oferty pierwszych dwóch modeli swojej linii profesjonalnych ekranów LCD. Wyświetlacze powstały z myślą o ich zastosowaniu w miejscach o dużej jasności i nadają się do eksploatowania na recepcjach czy jako nośniki cyfrowej reklamy.

Pierwsze dwa modele o przekątnych 32 oraz 42 cali zostały wyposażone w najnowszą technologię LCD, która ma zapewnić doskonałą jakość obrazu nawet w jasnych pomieszczeniach. Nowe wyświetlacze posiadają wbudowany tuner cyfrowy oraz panel IPS, który zapewnia kąt widzenia 178 stopni. Moduł RS-232C pozwala na zdalną obsługę wyświetlacza poprzez urządzenie zewnętrzne.

W przypadku złożonych instalacji, dane mogą być transferowane za pośrednictwem kart SD i kopiowane na inne wyświetlacze przy użyciu ustawień klonowania. W praktyce eliminuje to konieczność każdorazowego, oddzielnego dokonywania ustawień za pomocą pilota zdalnego sterowania. Funkcja dostosowywania ekranu początkowego (Initial Screen Customization Function) jest również praktyczna z punktu widzenia punktów usługowych. Pozwala ona na uzupełnienie menu ekranu startowego o informacje na temat firmy oraz materiały graficzne, jak logo.

Modele 32 "i 42" są dostępne w sugerowanych cenach detalicznych wynoszących odpowiednio 2 900 i 3 900 złotych.

Reklama

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama