Philips Aurea 3 - chłodna, prosta... sterylna

Wiemy już, że najprawdopodobniej na imprezie tej Sony zaprezentuje swój najwyższy model X5500, więc teraz przyszedł czas na Philipsa i jego równie atrakcyjny telewizor Aurea 40PFL9404H.

Ekran holenderskiej marki będzie dysponował rozwiązaniem, które zdaniem konstruktorów pomaga odprężyć wzrok i zrelaksować się, a według nas także zaimponować znajomym. Ambilight wykorzystujący 252 diody tworzy za telewizorem kolorową poświatę nawiązującą do kolorów na ekranie, a tym samym stwarza złudzenie jakby ekran był dużo większy.

Dodatkowe kolory za telewizorem to oczywiście nie jedyny powód, dla którego warto czekać na 40PFL9404. Na wyposażeniu tego telewizora znajdzie także funkcja Philips NET TV, która poza korzystaniem z kilku widgetów dających dostęp do informacji o pogodzie, albo YouTube. Pozwoli nam także na surfowanie po internecie za pomocą wbudowanej przeglądarki. Z rozwiązań multimedialnych w PFL9404H znajdzie się jeszcze obsługa standardu DLNA czyli strumieniowania filmów, obrazów i muzyki z komputera. Gdybyśmy woleli jednak podłączyć telewizor kablem do jakiegoś źródła zawsze będziemy mogli skorzystać z jednego z 5 gniazd HDMI.

Reklama

Pewnie interesuje Was także co oprócz wzornictwa inspirowanego szpitalną poczekalnią i mnóstwa dodatków multimedialnych może mieć do zaoferowania PFL9404H. Otóż przedstawiciel trzeciej generacji linii Aurea wyposażony będzie w panel LCD Full HD i system 100hz. Literka H w nazwie informuje nas jeszcze o tym, że do odbioru stacji naziemnych model ten wykorzystał będzie wbudowany tuner DVB-T obsługujący standard MPEG4.

Podobnie jak w niektórych telewizora Samsung w 40PFL9404H znajdzie się mały, podręczny pilot pozwalający na obsługę podstawowych parametrów. W przeciwieństwie do Samsunga tu jednak jest kilka guziczków więcej co pozwala sądzić, że po pełno wymiarowy sterownik sięgać będziemy rzadko.

JakiTelewizor.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama