Philips - zwrot nowego telewizora do 30 dni

Firma Philips może i rezygnuje z produkcji telewizorów, ale nie przestaje ich wspierać. Polski oddział ma w ofercie ciekawą promocję.

Oferta promocyjna "Testuj przez 30 dni od zakupu" dotyczy modeli z serii 7000, 8000 i 9000. "Dajemy Ci gwarancję zwrotu pieniędzy za kupiony telewizor, jeśli w ciągu 30 dni okaże się, że nie spełnia on Twoich oczekiwań i chciałbyś go oddać". - czytamy na oficjalnej stronie producenta. Formularz zwrotu telewizora znajduje się na tej stronie. Zawiera on bardzo szczegółowe dane, włącznie z numerem seryjnym panelu, miejscem zakupu i otwartym polem na uzasadnienie rezygnacji z zakupu. "W przypadku skorzystania dodatkowo z usługi bezpłatnego montażu klient zgadza się na potrącenie kosztu montażu od kwoty, za którą został zakupiony telewizor (170 zł netto)". - informuje producent.

Regulamin promocji jest oczywiście ogólnodostępny. Trwa ona do 30.06.2011 i dotyczy wybranych modeli kupionych na sklepach RTV na terenie Polski. Oto sprzęt objęty promocją. Kwoty podane w tabelce nie są wiążące. To tylko ceny rekomendowane:

W promocji można zwrócić jeden telewizor, panel musi być sprawny, zapakowany w oryginalne, niezniszczone opakowanie, ze wszystkimi akcesoriami. Klient musi mieć dowód zakupu w postaci paragonu (faktury VAT nie są akceptowane) i wypełnioną kartę gwarancyjną. Pieniądze są przelewane na konto bankowe w ciągu 30 dni. Co istotne, Philips zwraca kwoty nieprzekraczające cen rekomendowanych.

Reklama

Szymon Adamus

http://hdtvmania.pl/

HDTVmania.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy