Piłkarskie projektory Sharp

Ponieważ na mistrzostwa do RPA daleko, dobrym rozwiązaniem jest obejrzeć mecz na dużym ekranie. Sharp - podobnie jak inni giganci elektroniki konsumenckiej - specjalnie z myślą o mistrzostwach wprowadziła do swojej oferty kilka projektorów.

Podczas odbywających się 4 lata temu Mistrzostw Świata i 2 lata temu Mistrzostw Europy w pubach znalazło się ponad 300 projektorów marki Sharp. Urządzenia sprawdziły się w warunkach dla nich dość ekstremalnych. Projektory instalowane są bowiem pod sufitem, czyli właśnie tam, gdzie gromadzi się najwięcej kurzu, dymu papierosowego i ciepłego powietrza.

Na tegoroczne Mistrzostwa Świata Sharp proponuje model XR-50S. Od swoich poprzedników z minionych lat jest lżejszy o niemal 1 kg, oferuje także większą jasność - 2700 AL. Lampa projektora pracować może nawet 4000 godzin. System zarządzania kolorami, w który wyposażono urządzenie umożliwia regulację według indywidualnych potrzeb użytkowników. 6- segmentowe koło kolorów eliminuje mogący występować podczas pracy tak zwany efekt tęczy. Dzięki temu, wyświetlane obrazy mają odpowiednio głęboką czerń i ostrość, co w znacznym stopniu wpływa na jakość obrazu, a także zoptymalizowany poziom bieli i jasności. System BrilliantColor gwarantuje odwzorowanie kolorów i, co szczególnie ważne przy relacjach sportowych.

Piłka w 3D lub HD

Sharp przygotował także 3D Ready. Reprezentantem nowej grupy 1-chipowych projektorów DLP 3D Ready Sharp jest m.in. model PG-D2500X. Zastosowano w nim technologię BrilliantColor. Projektor oferuje rozdzielczość XGA (1024x768).

Reklama

Inną, równie ciekawą, propozycją dla fanów sportu może być projektor Sharp XV-Z15000. To projektor Full HD. Sprzęt oferuje jasności 1600 ANSI lumenów projektor. W omawianym urządzeniu zastosowaniu panel DLP i wyjścia HDMI (x2). Poziom szumów wynosi 23 dB (w trybie Eco+Quiet), zatem urządzenie jest zatem ledwo słyszalne i nie rozprasza uwagi.

Udogodnieniem dla użytkowników jest także funkcja HDMI CEC, czyli łatwe uruchamianie pokazu i przełączanie systemu do trybu czuwania wraz z współpracującym osprzętem (np. Blu-Ray).

INTERIA.PL/informacje prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy