Plazma za 800 dolarów

Szukając wymarzonej plazmy możemy natknąć się na bardzo różne oferty - 42-calową plazmę możemy kupić za ponad 5000 dol (KURO), jak i za niecałe 1000. Jednym z najtańszych 42-calowych plazm na rynku jest urządzenie firmy Vizio.

Jest to oferta dla tych, którzy chcą posiadać telewizor plazmowy na ścianie, a nie przykładają zbytnio wagi do jakości obrazu. Wyposażenie VP422 nie odbiega od konkurencyjnych rozwiązań. Trzy wejścia HDMI i możliwość podłączenia komputera PC to zadawalające większość z nabywców opcje. Jeśli chodzi o jakość wykonania, telewizor sprawia nie najgorsze wrażenie, a uzyskiwany obraz jest "czysty" z niewielkim poziomem zakłóceń wideo.

Całą "taniość" dostrzegamy przy reprodukcji barw - bardzo złe oddanie barwy zielonej oraz kłopoty z reprodukcją szarości dyskwalifikują tę plazmę w oczach osób wrażliwych na jakość obrazu.

Reklama

Niedopracowane oprogramowanie układu przetwarzania kolorów psuje ogólnie dobry wizerunek tego telewizora. Podsumowując, jest to tani telewizor o jakości akceptowalnej przez przeciętnego nabywcę.

Autor: Piotr

HDTVmania.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama