PVR 7000 - nowy dekoder Cyfrowego Polsatu

Cyfrowy Polsat poinformował, że już wkrótce wprowadzi do oferty nowy dekoder o nazwie PVR 7000. Będzie to kolejny dekoder wyprodukowany samodzielnie przez platformę. W przeciwieństwie do dotychczasowych modeli HD, które powstały w fabryce Cyfrowego Polsatu, będzie to dekoder PVR (personal video recorder - urządzenie z opcją nagrywania wideo), a nie PVR Ready.

PVR 7000 już wkrótce pojawi się w sprzedaży, ale do czasu jego debiutu, w ofertach dostępny będzie dekoder HD PVR Echostar 7400. Przypomnijmy, że wprowadzenie w przyszłości własnego dekodera HD PVR Cyfrowy Polsat zapowiadał już w maju zeszłego roku. Wtedy Dominik Libicki, prezes spółki informował, że produkcja tego modelu ma rozpocząć się jeszcze w 2012 roku.

- Cyfrowy Polsat uruchomiając w 2007 bodajże roku fabrykę dekoderów zaczął od dekoderów SD, potem kilka lat później dopiero, koło 2009-2010 rozpoczęliśmy produkcję dekoderów HD, a w tym roku rozpoczynamy produkcję DVR-ów. Dlaczego? Dlatego, że my nie jesteśmy firmą, która ma rozbudowane zespoły R&D i wchodzimy tylko w technologie dojrzałe, po to, żeby uzyskać synergie kosztowe - mówił w maju 2012 roku Dominik Libicki.

Reklama

Źródło informacji

SatKurier
Dowiedz się więcej na temat: Cyfrowy Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy