Sony płaci za stare telewizory

Niestety to informacja dotycząca tylko Wielkiej Brytanii, ale kto wie, czy nie zainteresuje także rodaków mieszkających nadal nad Wisłą? Sony chce ułatwić swoim klientom pozbywanie się starych telewizorów o przekątnych 26 cali i większych.

Oddając swój stary telewizor można dostać nawet 150 funtów w "prezencie:. Oczywiście warunkiem jest, by przy okazji kupować nowy panel Bravia... co pewnie i tak wielu Anglików zrobi szykując się na cyfryzację.

Co ciekawa wymiana dotyczy wszelkich telewizorów. Nie tylko tych działających, ale i zepsutych. - Kampania pozwala klientom na zamianę starego telewizora na nowy, a nie wyrzucenie go na śmieci - mówi Matt Coombe z działu marketingu Sony w Wielkiej Brytanii. Pozwala to na odpowiednie pozbycie się starych paneli.

Rzeczywiście lepsze to niż wrzucenie telewizora do śmieci, które wylądują w glebie. Jeszcze pola kukurydzy zaczną odbierać sygnał DVB-T. W reklamie kampanii wymiany wystąpi weteran sceny rockowej Alice Cooper. Słyszeliście o podobnych akcjach w Polsce?

Reklama
JakiTelewizor.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy