Sound Storm - przenośny głośnik marki Hykker w Biedronce

W poniedziałek 20 listopada ofertę sklepów Biedronka wzbogaci bezprzewodowy głośnik Sound Storm marki Hykker. Urządzenie wyposażone jest w dwa głośniki po 5 W i moduł Bluetooth i będzie dostępne w cenie 111 zł.

Nowy produkt marki Hykker to przenośny boombox, który stylistyką nawiązuje do mody sprzed lat. Przeznaczono go do bezprzewodowego odtwarzania muzyki z urządzeń wyposażonych w moduł Bluetooth - zarówno z tabletów, smartfonów, odtwarzaczy MP3, jak i laptopów, a także z zewnętrznych nośników pamięci. Jest to możliwe dzięki wbudowanym portom USB, AUX i na kartę microSD. 

Jego przedni panel w całości pokrywa maskownica głośników wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. To, co najbardziej istotne, skrywa się jednak we wnętrzu urządzenia, a są to dwa głośniki po 5 W zapewniające dźwięk dobrej jakości (dwie basowe pasywne membrany). 

Reklama

Urządzenie posiada wejście na słuchawki oraz wbudowany akumulator Li-ion o pojemności 2000 mAh, gwarantujący pracę urządzenia do 5 godzin przy jednym ładowaniu. 

Produkt posiada pozytywną opinię jednostki certyfikującej TUV Rheinland. 

Głośnik Sound Storm marki Hykker będzie dostępny od poniedziałku 20 listopada do 3 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów, w cenie 111 zł. 

INTERIA.PL/informacje prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy