Speakal iPig - dokująca świnka

Gdy sądzisz, że widziałeś już wszystko, nagle pojawia się produkt, który swoim wyglądem, bądź zastosowaną w nim technologią przyćmiewa wszystko co do tej pory zostało stworzone. Jednym z takich urządzeń jest nowa stacja dokująca dla odtwarzaczy iPod (i nie tylko), która swoim kształtem nawiązuję do "świnki skarbonki".

Speakal iPig dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych (białej, żółtej, czarnej i oczywiście różowej) i oprócz niebanalnego kształtu zawiera w sobie wysokiej klasy zestaw głośników 2.1 (dwa o mocy 25W i 4-calowy subwoofer z systemem bass reflex).

Urządzenie możemy kontrolować za pomocą dołączonego pilota zdalnego sterowania lub pokręteł znajdujących się w uszach pociesznego zwierzątka.

Oprócz iPodów, do stacji możemy podłączyć również wszelkiego rodzaju odtwarzacze MP3 i MP4 oraz wszystkie urządzenia wyposażone w wyjścia audio. Ponadto (jak twierdzi producent) urządzenie wykonane jest w całości z materiałów biodegradowalnych, co z pewnością ucieszy wszystkich tych, którym na sercu leży kondycja naszej planety.

Reklama
PCArena.pl
Dowiedz się więcej na temat: stacja dokująca
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy