Sprzęt audio dla fanów "Gwiezdnych Wojen"

Poza popiersiem Dartha Vadera przypominającym o codziennym obowiązku tłamszenia ohydnej Rebelii każdy wyznawca ciemnej strony mocy powinien mieć sprzęt, dzięki któremu stanie się to możliwe. Nietypowa Gwiazda Śmierci wydaje się idealnie pasować do tego celu. Co w niej niezwykłego?

Na konwencie wielbicieli komiksu w Nowym Jorku zaprezentowano niedawno ciekawy zestaw głośników 2.1 składający się z dwóch głośników satelitarnych w postaci myśliwców TIE oraz Gwiazdy Śmierci w roli głośnika basowego.

Zestaw wyposażono również w stację dokującą do telefonu Apple'a, który można wetknąć w popiersie Vadera. Niestety, nie ma na razie wiarygodnych informacji co do modeli głośników użytych w tym świetnie wyglądającym zestawie.

Wiadomo jedynie, że jest to system audio o całkowitej mocy wyjściowej 200 W. Malkontenci będą zapewne narzekać, że system 2.1 nie zapewni właściwej oprawy dźwiękowej, zwłaszcza w przypadku gier lub filmów. Wielbiciele "Gwiezdnych Wojen" również mogą poczuć się nieco oszukani - myśliwce TIE większe od Gwiazdy Śmierci to przecież jawna kpina z cudownej machiny zniszczonej przez wandala Luke'a.

Reklama

Mimo tych niedogodności zestaw prezentuje się wspaniale. Niestety, szanse na to, by trafił do produkcji wydają się małe - to jedynie ciekawa konwersja sprzętu grającego.

Łukasz Michalik

Gadżetomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: Star Wars
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy