Reklama

Stacje dokujące Sony dla iPodów - RDP-X60iP i RDP-M15iP

Sony wprowadza do swojej oferty trzy nowe modele doków dedykowanych iPodom i telefonowi iPhone - RDP-X60iP i RDP-M15iP.

Premierowy sprzęt współpracuje z szeroką gamą iPodów i telefonów iPhone (w tym telefonami iPhone 4 i iPodami touch 4. generacji). Aby odtwarzać nagrania z biblioteki iTunes, ładując równocześnie akumulator w odtwarzaczu lub telefonie, wystarczy po prostu umieścić urządzenie w doku.

RDP-X60iP to bezprzewodowy dok z głośnikami z funkcją strumieniowej transmisji przez Bluetooth. Model ten wyposażono w interfejs Bluetooth do bezprzewodowego przesyłania dźwięku w czasie gry, pisania e-maili lub zwyczajnego słuchania muzyki z iPoda, telefonu iPhone bądź iPada. Dok RDP-X60iP umożliwia ponadto strumieniową transmisję dźwięku z urządzeń multimedialnych wyposażonych w łącze Bluetooth.

Reklama

Natomiast RDP-M15iP nadaje się do słuchania nagrań zarówno w domu, jak i i w podróży. W jego obudowie znajdują się głośniki o mocy 2 x 10 W. Model ten to również pierwszy dok Sony wyposażony w uchwyt, który pozwala na obrócenie podłączonego iPoda albo telefonu iPhone do pozycji poziomej w celu lepszego wyświetlania panoramicznych filmów. Kiedy w pobliżu nie ma gniazdka sieciowego, wewnętrzny akumulator doku wystarcza nawet na 6 godzin słuchania. Model ten dostarczany jest w zestawie z miękkim pokrowcem ochronnym, który ułatwia zabranie urządzenia na w podróż.

Dok RDP-M5iP, można przenosić dzięki uchwytowi - źródłem jego zasilania jest zestaw 4 baterii alkalicznych R03, który wystarcza na 10 godzin słuchania (twierdzi producent).

Doki z głośnikami Made for iPod & iPhone RDP-X60iP i RDP-M5iP będą dostępne od czerwca 2011 r., a dok RDP-M15iP ― od lipca 2011 r.

pcformat_online
Dowiedz się więcej na temat: iphone | ipod | Sony

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy