Telewizja cyfrowa w UPC

Telewizja cyfrowa na dobre wkracza do największego operatora telewizji kablowej w Polsce - rusza komercyjna sprzedaż nowej usługi w UPC Polska.

Oferta początkowo dostępna będzie na terenie Warszawy i w okolicach, a w najbliższym czasie pojawi się także na Śląsku czy Opolu. Do końca roku usługa pojawi się w większości miast.

Jak informują nas czytelnicy, warszawscy abonenci telewizji kablowej UPC mogą już składać zamówienia na usługę telewizji cyfrowej, do czego zachęca m.in. pasek tekstowy na kanale "Okienko UPC", na którym emitowany jest sygnał Fox Life, programu z cyfrowej oferty UPC.

Wcześniej zakładano, że komercyjna sprzedaż cyfrowej telewizji w UPC ruszy 12 maja 2008 roku. Przypomnijmy, że do tej pory z usługi telewizji cyfrowej mogli korzystać jedynie wybrani abonenci UPC. Na razie oferta dostępna będzie dla warszawskich klientów, w kolejnych miastach pojawi się w ciągu najbliższych tygodni, m.in. na Śląsku i w Opolu.

Reklama

Telewizja cyfrowa to większa liczba kanałów telewizyjnych w porównaniu z ofertą analogową, w tym kanały HD, oraz usługi dodatkowe jak np. funkcja nagrywania i dostęp do serwisów rozrywkowych.

Warto zaznaczyć, że osoby, które skorzystają z oferty telewizji cyfrowej UPC zachowają jednocześnie dostęp do Pełnego Pakietu telewizji analogowej bez dodatkowych kosztów. Rozwiązanie to może okazać się przydatne dla abonentów, którzy telewizję kablową odbierają na większej ilości telewizorów w mieszkaniu.

Media2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy