Telewizor LCD w kształcie piłki

Hannspree wydało specjalną, mundialową edycję telewizora LCD 28 cali w obudowie stylizowanej na piłkę nożną.

Hannspree uparcie twierdzi, że ich "telewizor-piłka" nie jest tanim gadżetem, ale nowoczesnym telewizorem Full HD. Ocenę, czy tak naprawdę jest, pozostawiamy naszym czytelnikom. Opisywany sprzęt zapewnia odbiór programów zarówno z wbudowanego tunera, jak i ze źródeł zewnętrznych (tunerów cyfrowych, odtwarzaczy multimedialnych, konsol do gier i kamer wideo).

Podstawowe cechy telewizora HANNSsoccer 28 cali:

- Matryca o przekątnej 28 cali, Full HD (16:10),

- Czasowi reakcji matrycy - 5 ms,

- Kąty widzenia obrazu - od 170 stopni (H) / 160 stopni (V),.

- Duża ilość wyjść: umożliwia podłączenie kilku urządzeń jednocześnie: EuroSCART, VGA, kompozytowe, gniazdo antenowe oraz stereofoniczne wyjście na słuchawki/wzmacniacz,

Reklama

- Filtry cyfrowe (grzebieniowy 3D, Interlace 3D, Pull-down, Digital Noise Reduction) sprawiają, że kolory są zbliżone do naturalnych, osłabiają zakłócenia powstające przy obrazie słabszej jakości (sygnał z anteny analogowej lub odtwarzacza DVD/DivX), wygładzają krawędzie przy skalowaniu obrazu z niższych rozdzielczości i wyostrzają obraz.

- Niski pobór mocy - do 95 W,

- Technologia X-Contrast - poprawia widoczność zacierających się ciemnych i jasnych detali na zbliżonym kolorystycznie tle.

- Technologia X-Celerate - przyspiesza czas reakcji i poprawia przejścia kolorów w celu zmniejszenia niepożądanego efektu rozmycia przy prezentacji szybkich obrazów.

Cena telewizora HANNspree HANNSsoccer 28" wynosi około 2000 zł.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Hannspree | telewizor lcd
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama