TVP1 HD i TVP2 HD w Cyfrowym Polsacie

Potwierdzono informacje, że platforma satelitarna Cyfrowy Polsat dołączy do oferty kanały TVP1 HD i TVP2 HD. Oba kanały dołączą do pakietu Mini HD. Pierwszy zamelduje się na pozycji nr 113, a drugi na 114. Serwisowi tvpolsat.info udało się również potwierdzić pakietyzację innych nowych kanałów.

FightBox pojawi się na pozycji nr 16, zasilając pakiety Sport HD i Relax Mix. Z kolei FilmBox Extra zagości na pozycji nr 32 w pakietach Extra HD i Relax Mix, a FilmBox Family pojawi się na pozycji nr 33 również w pakietach Extra HD i RelaxMix.

Natomiast Polsat Sport Extra HD będzie dostępny na pozycjach nr 22 oraz 118 w Sport HD i pakiecie HD. Nie wiadomo, na których pozycjach znajdą się kanały z rodziny Cinemax. Natomiast Polsat Sport News prawdopodobnie zostanie przeniesiony na pozycję nr 13, po kanale Polsat Futbol, który zakończy nadawanie.

Reklama

Wszystkie nowe kanały dołączą do oferty 1 czerwca. Cyfrowy Polsat poinformuje oficjalnie o nowych stacjach w najbliższym czasie. Platforma podkreśla, że układ kanałów może jeszcze ulec zmianie.

Źródło informacji

SatKurier
Dowiedz się więcej na temat: Polsat | TVP1 | Cyfrowy Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama