TVP1 HD oficjalnie od 10 stycznia

Telewizyjna Jedynka w wysokiej rozdzielczości zadebiutuje w poniedziałek - 10 stycznia 2011 roku.

- Oficjalnie TVP1 HD w telewizji "n" pojawi się 10 stycznia 2011 roku - mówi Justyna Durmaj, rzecznik prasowy telewizji "n". Stacja pojawi się w pakiecie Informacja i Rozrywka - przez rok będzie dostępna na wyłączność w telewizji "n". Nie wiadomo natomiast czy wyłączność dotyczy także sieci kablowych. Ramówka będzie identyczna jak w przypadku TVP1 w standardowej rozdzielczości.

Przypomnijmy, że przez ostatnie kilka dni w kampanii reklamowej - w internecie oraz telewizyjnych spotach reklamowych - telewizja "n" komunikowała włączenie TVP1 HD do oferty już w piątek (7 stycznia 2011 roku). W nowej jakości na kanale TVP1 HD będzie można obejrzeć m.in. programy informacyjne - "Wiadomości" oraz "Teleexpress". Nie zabraknie również cieszących się popularnością seriali takich jak "Ranczo" i "Ratownicy", czy lubianego muzycznego show prowadzonego przez Roberta Janowskiego "Jaka to melodia?".

Silną stroną TVP1 zawsze były wydarzenia sportowe takie jak Igrzyska Olimpijskie, piłkarskie Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy. Dzięki rozdzielczości HD zyskają one nowy wymiar, więc nawet najmniejszy szczegół nie umknie uwadze widza.

Reklama

Media2
Dowiedz się więcej na temat: TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy