Uwaga na akwizytorów telewizji cyfrowej

Telewizja cyfrowa to w ostatnich miesiącach jeden z tematów przewijający się w mediach. Coraz częściej do naszych drzwi pukają także przedstawiciele platform telewizji cyfrowych. Przed podpisaniem umowy warto się z nią dokładnie zapoznać.

Do tej pory w mediach pojawiło się wiele artykułów na temat nieuczciwych akwizytorów oferujących usługi telekomunikacyjne. Teraz akwizycja staje się coraz popularniejsza także wśród operatorów oferujących usługi telewizji cyfrowej.

Konkurencja na rynku telewizji cyfrowej jest coraz większa, więc operatorzy satelitarni i kablowi coraz częściej pukają do naszych drzwi przedstawiając "super" oferty na telewizję cyfrową. Problem w tym, że często wprowadzają w błąd nieświadomych klientów. Kilka dni temu Anna Streżyńska, przestrzegała przed nieuczciwymi sprzedawcami telewizorów. Okazuje się, że także akwizytorzy wykorzystują zbliżającą się cyfryzację.

Reklama

Jak informuje nas jeden czytelników, niektórzy akwizytorzy namawiają nieświadomych klientów do podpisania umów na telewizję cyfrową, twierdząc, że za rok odbiór będzie możliwy jedynie za pomocą dekoderów określonego operatora, którego reprezentują.

Dodatkowo oferta przedstawiana ustnie przez akwizytora często różni się od tej na papierze. Dlatego przed podpisaniem umowy na "super" promocję wcześniej warto poświęcić kilka minut, by dokładnie zapoznać się z jej warunkami zapisanymi w umowie.

Media2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama