Reklama

XBA-C10 - nowe słuchawki douszne Sony

Firma Sony zaprezentowała lekkie i wygodne w noszeniu słuchawki douszne XBA-C10 do codziennego użytku. Atutem nowego modelu jest bogate, finezyjne brzmienie, o klasę lepsze niż z typowych słuchawek dołączanych do odtwarzaczy przenośnych.

Pierwszorzędne brzmienie słuchawek XBA-C10 jest zasługą unikatowej technologii Sony Balanced Armature (BA). Miniaturowe przetworniki akustyczne BA czysto reprodukują partie wokalne i instrumentalne, zapewniają solidną dawkę basu, a przy tym są wygodne w noszeniu.

Miniaturyzacja przetwornika akustycznego pozwoliła ponadto na jego ergonomiczne ukształtowanie i dokładne dopasowanie do ucha. Uzyskano w ten sposób dwojakie korzyści: możliwość niezakłóconego słuchania ulubionych nagrań, wynikającą z lepszej izolacji zewnętrznych odgłosów, i słabsze przenikanie słuchanego dźwięku na zewnątrz, przyczyniające się do poprawy komfortu współpasażerów.

Reklama

W trosce o komfort użytkownika słuchawki XBA-C10 mają innowacyjny kształt, który zapewnia stabilność i dokładne trzymanie się w uchu nawet podczas długotrwałego słuchania.

Dostępność dwóch wersji kolorystycznych — czarnej i białej — ułatwi dobór wyglądu do posiadanego odtwarzacza MP3 lub urządzenia przenośnego. Warto wspomnieć, że przewód słuchawkowy ma delikatnie karbowaną powierzchnię, co zapobiega jego splątaniu.

Nowe słuchawki Sony XBA-C10 będą dostępne w Polsce od kwietnia 2013 r.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Sony XBA-C10 | słuchawki | Audio | muzyka

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama