​Xbox Game Pass trafi do smart TV

Firma Microsoft ujawniła nowe szczegóły dotyczące jej popularnej usługi związanej z grami. Technologiczny gigant pracuje nad własnym urządzeniem do strumieniowego przesyłania gier, a także chce wprowadzić Xbox Game Pass do inteligentnych telewizorów.

W oficjalnym komunikacie prasowym, firma ogłosiła, że cieszące się niemałą popularnością, usługi Microsoftu związane z grami, pojawią się na większej liczbie urządzeń. Gigant potwierdził także, że od pewnego czasu współpracuje z globalnymi producentami telewizorów, w celu integracji ich systemów operacycjnych z funkcjami Xbox. 

Microsoft poinformował również, że buduje własne urządzenia do przesyłania strumieniowego  gier w chmurze, aby dotrzeć do większej liczby użytkowników. Umożliwiłoby to granie w najnowsze produkcje na dowolnym telewizorze lub monitorze bez konieczności korzystania z konsoli.

Usługa Xbox Game Pass zostanie również uruchomiona w większej liczbie krajów, takich jak Australia, Brazylia, Meksyk i Japonia. Pojawią się także nowe plany subskrypcji, dostowane pod większe zróżnicowanie użytkowników. 
Na sam koniec warto wspomnieć, że już niebawem wszyscy klienci Game Pass zauważą dodatkową poprawę czasów ładowania i liczby klatek na sekundę. Micorost oraz Xbox jest na ukończeniu aktualizacji  swoich centrów danych na całym świecie.

Reklama

Większość ze zmian powinniśmy ujrzeć jeszcze w tym roku. 

Oglądaj najnowsze promocje i planuj zakupy z ding.pl  

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy