175 zł zwrotu za aparat

W ramach akcji System Zwrotu Kasy Samsung, do 175 zł zwrotu otrzymają klienci, którzy zdecydują się na zakup aparatów fotograficznych marki Samsung w jednym ze sklepów Fotojoker lub AB Foto. Promocją objęto pięć najnowszych modeli: NX10, EX1, WB650, PL150 oraz WP10.

Każdy klient, który w dniach 21 września - 18 października 2010 r. dokona zakupu aparatu marki Samsung objętego promocją, w jednym ze sklepów sieci Fotojoker lub AB Foto, otrzyma zwrot części poniesionych wydatków w wysokości od 50 zł do 175 zł. Należy wypełnić dostępny w sklepach, bądź na stronie internetowej systemzwrotukasy.pl formularz i przesłać go wraz z kopią dowodu zakupu (paragon lub faktura VAT wystawiona na osobę fizyczną) na adres organizatora.

Po weryfikacji poprawności zgłoszenia, zwrot odpowiedniej kwoty zostanie dokonany przelewem na wskazany przez klienta rachunek bankowy.

Reklama

Równolegle trwa trzecia edycja akcji, w której klienci, którzy w okresie od 7 września do 4 października 2010 r. w jednym ze 164 sklepów sieci RTV EURO AGD dokonają zakupu jednego z 79 produktów marki Samsung objętych promocją, otrzymają zwrot w wysokości od 50 zł do 500 zł.

Akcję System Zwrotu Kasy Samsung, tak jak w przypadku poprzednich akcji dla sprzętów RTV, obsługuje firma Data Solutions.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy