ActiveJet - nowe papiery fotograficzne

Oferta ActiveJet powiększyła się o nową serię papieru fotograficznego. Wprowadzana na rynek linia 16 modeli papieru fotograficznego przeznaczona do wydruku atramentowego jest dostępna w 3 wersjach: matowej, błyszczącej i powlekanej.

Papier matowy przeznaczony jest głównie do przygotowania listów, faktur, prezentacji, okładek dokumentów czy biuletynów. Po papier błyszczący i powlekany sięgną w głównej mierze klienci indywidualni, gdyż używa się go zasadniczo do wydruku zdjęć i grafiki artystycznej, a także do prezentacji biznesowych oraz okładek publikacji.

Jak zapewnia producent, nowy papier fotograficzny gwarantuje najwyższą jakość wydruku, szybko wysycha, wiernie oddaje naturalne kolory i pozwala zachować niepowtarzalny kontrast.

Papiery są dostępne w formatach A4, A5, A6 oraz w gramaturze od 110g do 260g. W zależności od rodzaju, wielkości, ilości sztuk w opakowaniu i gramatury papieru, cena brutto dla klienta końcowego waha się od 8,90 zł do 51,90 zł za jedno opakowanie. W ofercie znajdują się opakowania kopertowe o pojemności 20 arkuszy i pudełka 50, 100 i 200 sztuk.

Reklama

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy