Canon 5D Mark III już w marcu?

Najnowsze przecieki sugerują, że fani marki Canon będą mieli już niedługo swoje święto. Jeżeli okażą się one prawdą, już w marcu na rynek trafi kolejna wersja lustrzanki Canon 5D, oznaczona jako Mark III lub stanowiąca zupełnie nowy produkt o nazwie Canon 6D. Czego moglibyśmy się spodziewać po nowym aparacie?

Plotki mówią, że Canon 5D Mark III (lub Canon 6D) mógłby trafić do sprzedaży tuż po japońskich targach CP+. Aparat miałby być wyposażony w matrycę o rozdzielczości przekraczającej nieco 20 megapikseli, funkcję tagowania GPS, 19 punktów autofokusa oraz procesor DIGIC 5. Mówi się także o możliwości fotografowania z szybkością 5 klatek na sekundę oraz funkcji ustawiania punktu ostrości na podstawie analizy ruchu gałki ocznej fotografującego.

Premiera nowego produktu Canona jest o tyle bardziej prawdopodobna, że jego największy rywal - Nikon - może w najbliższym czasie zaprezentować model D800. Na wszelki wypadek możemy zasugerować, aby osoby planujące zakup lustrzanki Canona, wstrzymały się z decyzją do tego czasu.

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: Canon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy