Kamerka Flip Mino HD

Mała przenośna kamerka Flip Mino doczekała się nowej wersji, która obsługuje teraz nagrywanie filmów w rozdzielczości HD 720p. Kamerki Flip Mino w USA są raczej uważane za produkty z niższej półki, ale i tak cieszą się dobrą opinią, głównie dzięki niskiej, jak na standardy USA, cenie.

Przenośna kamerka zmieści się w każdej kieszeni dzięki swoim wymiarom - 10 x 5 x 1,6cm oraz wadze - jedyne 95 gramów. Wbudowana pamięć wewnętrzna 4GB pozwala na zapisanie 60-minutowego materiału wideo w jakości HD 720p (1280 x 720 pikseli) w formacie 16:9. Nagrane filmy można szybko i łatwo przesyłać do serwisów takich jak YouTube, AOL Video czy MySpace.

Flip Mino HD posiada mały 1,5 calowy wyświetlacz TFT, na którym można oglądać oraz organizować nagrane materiały. Kamerka wyposażona jest w baterię litowo-jonową, która pozwala na używanie urządzenia przez 2 godziny.

Reklama

Mino HD dostępna jest w kolorze czarnym lub w jakimkolwiek wybranym przez nas wzorze, dostępnym na stronie producenta, bądź ze stworzonej przez nas i wysłanej do producenta grafiki. Cena tego gadżetu wynosi 230 dolarów.

HDTVmania.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy