BlackBerry PlayBook do wzięcia za darmo

Firma RIM znów rozdaje tablety BlackBerry PlayBook. Co trzeba zrobić by dostać swój egzemplarz?

Już w grudniu 2010 roku Research In Motion poinformował o możliwości otrzymania darmowego egzemplarza BlackBerry PlayBook. Wtedy wystarczyło stworzyć aplikację, która musiała trafić do BlackBerry App World, jeszcze przez premierą urządzenia w Ameryce Północnej.

W listopadzie 2011 roku, po kolejnych już obniżkach cenowych. kanadyjski producent ustanowił tablet za gratis do zakupionej licencji profesjonalnego oprogramowania serwerowego - BlackBerry Enterprise Server v5. Co trzeba zrobić tym razem, aby załapać się na darmowego PlayBooka?

Jak twierdzi Alec Saunders - wiceprezes programistów, wystarczy że jesteś deweloperem Androida i przeportujesz swoją aplikację na BlackBerry OS, a następnie wyślesz zgłoszenie w terminie do 13 lutego, po którym wyłonieni zostaną zwycięzcy.

Więcej informacji na załączony materiale wideo:

Reklama

Czy ten kolejny, wręcz desperacki krok ze strony RIM, pozwoli zwiększyć popularność PlayBooka? A może producent chce jedynie pozbyć się zalegających w magazynach tabletów? Przekonamy się o tym po zakończeniu oryginalnego konkursu.

Źródło informacji

tabletowo.pl
Dowiedz się więcej na temat: RIM | BlackBerry | tablet

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama