Blokowanie połączeń w Erze

Komórkowa sieć Era jest kolejnym operatorem, który wprowadza do swojej oferty usługę blokowania połączeń z numerów zastrzeżonych. Z usługi mogą korzystać klienci abonamentowi oraz użytkownicy Tak Tak.

Usługa o nazwie "Blokowanie połączeń z numerów zastrzeżonych" w sieci Era dostępna jest od 14 lipca 2010 roku i umożliwia blokowanie połączeń przychodzących z numerów, w których prezentacja numeru została ukryta.

Jak informuje operator w regulaminie, po aktywacji usługi każde połączenie przychodzące, które nie zostanie zaprezentowane własnym numerem (ze względu na zastrzeżenie numeru), nie zostanie zrealizowane, a użytkownik usługi nie będzie o tym fakcie poinformowany.

Osoba dzwoniąca do użytkownika posiadającego aktywną usługę blokowania połączeń z numerów zastrzeżonych, a której numer jest ukryty, usłyszy bezpłatny komunikat głosowy o przyczynie niezrealizowania połączenia . W celu zrealizowania połączenia dzwoniący powinien włączyć prezentacje numeru i zadzwonić ponownie.

Reklama

Usługa jest bezpłatna i można ją aktywować i dezaktywować poprzez konsultanta biura obsługi abonenta oraz konsultanta biura obsługi użytkownika.

Przypomnijmy, że z podobnej usługi mogą już korzystać m.in. abonenci sieci Plus. Identyczną usługę wkrótce udostępni komórkowa sieć Play, która rozpoczyna testy usługi.

Media2
Dowiedz się więcej na temat: T-Mobile
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy