Darmowe rozmowy z UPC

UPC Polska wprowadziła trzy nowe taryfy telefoniczne: Superprosta, Swobodna i Przyjazna. Firma oparła nową ofertę telefoniczną na bezpłatnych rozmowach w ramach abonamentu.

Nowe oferty UPC wprowadzają jedną stawkę za minutę połączeń lokalnych i międzymiastowych do sieci stacjonarnych: 11 gr brutto. UPC wprowadziła również jednolitą stawkę za minutę połączenia do sieci komórkowych: 80 gr brutto.

Ponadto UPC Polska, jako pierwszy operator, wprowadza taryfę ryczałtową o nazwie Superprosta,w ramach której klient za stałą miesięczną opłatą może przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, dzwonić do wszystkich sieci stacjonarnych w Polsce.

W zależności od potrzeb klient może wybrać również inne przygotowane przez UPC taryfy. Dla osób korzystających z telefonu głównie wieczorami i w weekendy UPC przygotowała taryfę Swobodną z darmowymi rozmowami w ramach abonamentu po 18.00 i w dni wolne od pracy. Natomiast klienci, którym zależy na niskim koszcie miesięcznego abonamentu, mogą skorzystać z taryfy Przyjaznej.

Reklama

Nowe taryfy telefoniczne UPC (Superprosta, Swobodna i Przyjazna) zastępują dotychczas (Tanie Rozmowy UPC i Darmowe Rozmowy UPC), które nie będą już dostępne w sprzedaży. Klienci UPC, którzy już korzystają z taryf Tanie Rozmowy UPC i Darmowe Rozmowy UPC, mogą nadal z nich korzystać na dotychczasowych warunkach.

Oferta UPC prezentuje się następująco

Taryfa Superprosta

Miesięczny abonament w tej usłudze wynosi od 79,90 zł brutto. Jedyne połączenia płatne to rozmowy z numerami komórkowymi, których koszt wynosi 80 gr za minutę.

Taryfa Swobodna

W Taryfie Swobodnej miesięczny abonament wynosi już od 59,90 zł brutto i w ramach tej opłaty klienci mogą dzwonić za darmo od 18.00 w dni pracujące oraz w dni ustawowo wolne od pracy. W godzinach szczytu koszt połączeń stacjonarnych (lokalnych i międzymiastowych) wynosi 11 gr brutto. Z kolei połączenia do sieci komórkowych kosztują 80 gr brutto.

Taryfa Przyjazna

Jest to taryfa o najniższym abonamencie w ofercie UPC: od 29,90 zł brutto miesięcznie. Zarówno rozmowy lokalne, jak i międzymiastowe do sieci stacjonarnych, bez względu na porę dnia, kosztują 11gr brutto za minutę. Cena połączeń do sieci komórkowych wynosi 80 gr brutto za minutę.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: taryfa | darmowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy