Doczekamy się wodoodpornego iPhone'a?

Przedstawiciele firmy HzO twierdzą, że ich technologia uodporniania urządzeń elektronicznych na działanie wody, spotkała się ze sporym zainteresowaniem producentów smartfonów, w tym też firmy Apple. Czy w najbliższych latach możemy liczyć na wodoodpornego iPhone'a?

HzO gościło na targach Consumer Electronics Show, gdzie zaprezentowało nanotechnologię pozwalającą na sprawienie, że urządzenia elektroniczne staną się odporne na działanie wody. Jednym z elementów prezentacji było wrzucenie odpowiednio przygotowanego iPhone'a do wody. Oczywiście telefon po wyjęciu wciąż działał sprawnie. Okazuje się, że Apple rozpoczęło już (według zapewnień producenta) rozmowy na temat wykorzystania produktu HzO w jednym z kolejnych iPhone'ów. Swoje zainteresowanie podobno wyraził również Samsung.

Reklama

Nadszedł kolejny krok w historii smartfonów. Wodoodporne urządzenia są już na horyzoncie, a znając obecny stan rynku można powiedzieć, że producenci zrobią wszystko, aby jak najszybciej wprowadzić tego typu urządzenia do sprzedaży detalicznej. Poniżej prezentacja wideo przygotowana przez producenta.

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: iPhone | wodoodporny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy