FreeM z darmowym dostępem do internetu

Na rynku pojawia się właśnie nowy wirtualny operator - FreeM. Jego główną zaletą będzie możliwość darmowego korzystania z internetu przez telefon. Czego jeszcze możemy się spodziewać?

Sieć wystartuje 21 listopada. Wszyscy klienci korzystający z usług FreeM będą mogli za darmo korzystać z wybranych mobilnych serwisów takich jak chociażby Facebook czy Twitter oraz z komunikatorów internetowych. Darmowo surfować będziemy nawet wtedy, gdy na naszym koncie zabraknie środków. O ile poruszać będziemy się po witrynach wybranych przez operatora. Dlaczego? Sposobem okazały się reklamy.

Po obejrzeniu reklam wyświetlonych przez operatora, dostaniemy paczkę danych o wielkości 0,5 MB. Pozostałe usługi takie jak wiadomości tekstowe, czy rozmowy głosowe będą, niestety, płatne. Ile? Za SMS-a zapłacimy 14 groszy, a za minutę rozmowy 28 groszy (drożej do Polsatu Cyfrowego i Play - 56 groszy i Centernetu 84 grosze). Operator działać będzie w systemie pre-paidowym. - Usługa jest kierowana do młodych ludzi, dla których barierą są opłaty za dostęp do mobilnego

Reklama

internetu, mówi Tomasz Właszczuk, prezes firmy Inmobile uruchamiającej FreeM.

FreeM korzystać będzie z infrastruktury Polkomtela. Wybór nowych numerów i przenoszenie już istniejących, odbywać się będzie za pomocą strony internetowej. Doładowania będzie można wykupić przez system eCard, stronę internetową lub kartę Mova dostępną w Carrefourze.

Paweł Żmuda

http://komorkomania.pl/

Komórkomania.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy