Galaxy S III trafi do sklepów w kwietniu?

Samsung Galaxy S III to jeden z najbardziej wyczekiwanych telefonów na rynku. Niektórzy wypatrzyli go nawet w filmiku promocyjnym przygotowanym z okazji targów CES, ale ostatecznie do prezentacji nie doszło. Teraz nowe szczegóły na temat "eski" ujawnił znany bloger Eldar Murtazin.

Redaktor naczelny serwisu Mobile-Review.com potwierdził krążące od niedawna plotki, że skoro Galaxy S III nie został pokazany podczas CES 2012, to prawdopodobnie nastąpi to przy okazji Mobile World Congress w Barcelonie. Z punktu widzenia klientów bardziej istotna jest jednak inna informacja przekazana przez Muratzina - premiera sklepowa miałaby nastąpić już w kwietniu. S III podążyłby drogą S II, którego również po raz pierwszy pokazano podczas MWC 2011 i który do sprzedaży trafił pod koniec kwietnia tego samego roku.

Jeśli rzeczywiście tak będzie, z niecierpliwością możemy wypatrywać wiosny. Pojawiły się też nowe szczegóły dotyczące specyfikacji Galaxy S III, który miałby być wyposażony w czterordzeniowy procesor z zegarem 1,5-1,6 GHz (pewnie nowy Exynos), ekran o rozdzielczości HD i aparat 12 Mpix. Pracą telefonu sterowałby Android, oczywiście w wersji 4.0 Ice Cream Sandwich z nakładką Touch Wiz.

Do słów Murtazina należy podchodzić ostrożnie, ale nie da się ukryć, że dane wydają się prawdopodobne. Galaxy S III powinien być poprawioną wersją Galaxy Nexusa z lepszym procesorem, aparatem, a także nakładką interfejsu TouchWiz.

Reklama

http://komorkomania.pl

Kamil Homziak

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: Samsung Galaxy S | Galaxy S III
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy