Microsoft myśli o kolejnych własnych tabletach

Premiera Surface za nami, a Microsoft już zaczyna myśleć o kolejnych własnych tabletach. Następne urządzenia mają być jeszcze ciekawsze.

Jak wynika z informacji opublikowanych przez TechRadar, Microsoft rozpoczął szukanie odpowiednich ludzi, którzy mogą dołączyć do zespołu zwanego "Surface Team". Ten odpowiedzialny jest za rozwój tabletów firmy, a w najbliższym czasie szczególnie za stworzenie kolejnej generacji tabletów Microsoftu.

Microsoft nie poszukuje wyłącznie osób, które skupią się na oprogramowaniu tabletu. Koncernowi zależy na rozszerzeniu zespołu o wyspecjalizowanych inżynierów, którzy pomogą stworzyć jeszcze bardziej interesujące urządzenia od strony hardware (komponentów, materiałów, dźwięku, a nawet wykorzystania alternatywnego źródła energii) oraz zaprojektować opakowania. Wynika tak z ofert pracy opublikowanych na stronie Microsoft Careers w okresie wakacyjnym - wszystkie zostały już usunięte.

Tablety Surface zapowiadają się interesująco. Dobrze, że Microsoft chce dołożyć wszelkich starań, by kolejna generacja urządzeń była jeszcze bardziej dopracowana i ciekawa. Oby tylko nie odbiło się to na końcowej cenie, choć pewnie tak właśnie będzie.

Reklama

Źródło informacji

tabletowo.pl
Dowiedz się więcej na temat: Surface | tablet | Microsoft
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama