Microsoft rozdaje darmowe smartfony

Microsoftem skierował do użytkowników terminali BlackBerry nietypową ofertę. Korzystając z awarii części usług BB, postanowił zaoferować... darmowe smartfony.

Właścicieli telefonów kanadyjskiego producenta niemile zaskoczyła ogólnoświatowa awaria usług BlackBerry, takich chociażby komunikator BlackBerry Messenger czy BlackBerry Enterprise Server. Do zirytowanych użytkowników sprzętu RIM zwrócił się na Twitterze @BenThePCGuy, czyli Ben Rudolph z Microsoftu.

"Drodzy użytkownicy BlackBerry, jesteście wkurzeni na swoje BB? Napiszcie, dlaczego chcecie zmiany na Windows Phone'a - mam 25 darmowych telefonów do rozdania" - napisał Rudolph.

Microsoftowi należą się brawa za przeprowadzenie sprawnej i szybkiej akcji w dynamicznym medium społecznościowym. Trzeba jednak przyznać, że 25 darmowych telefonów do rozdania to kropla w morzu potrzeb. Nie przyczyni się to do znaczącego wzrostu popularności platformy Windows Phone. W wojnie na pomysły marketingowe więcej punktów trzeba przyznać jednak Samsungowi. Przecież 2 dolary za Samsunga Galaxy S II to właściwie telefon za darmo.

Reklama

Paweł Żmuda

http://komorkomania.pl/

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: BlackBerry | Microsoft

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy