Microsoft: Telefony Kin w sprzedaży

Microsoft rzuca wyzwanie firmie Apple. Koncern z Redmond rozpoczął dziś (6.05.2010) przyjmowanie zamówień na swoje telefony - Kin One i Kin Two.

Mniejszy ze smartfonów - Kin One - posiada wbudowany aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 megapikseli i będzie kosztował w USA 49, 99 dolarów w dwuletniej umowie z Verizon. Większy model - Kin Two - ma większą ilość pamięci i aparat fotograficzny o rozdzielczości 8 megapikseli. Jego cena będzie wynosić 99, 99 dolarów w umowie na dwa lata - oświadczył Microsoft w komunikacie prasowym.

Obydwa telefony będą dostępne w sklepach tydzień po rozpoczęciu rezerwacji - 13 maja. Chętni na ich zakup będą musieli zapisać się do planu Verizon Wireless Nationwide Talk przy pomocy e-maila lub strony WWW. Umowa obejmuje miesięczną stawkę 39, 99 dolarów i 29, 99 dolarów , w zależności od wybranej wersji.

Telefony Kin zaprojektowane zostały do obsługi multimediów, w tym oprogramowania Microsoft Zune - cyfrowego odtwarzacza muzyki, filmów wideo oraz radia FM. Są również przeznaczone do obsługi serwisów społecznościowych takich, jak Facebook i Twitter. Komórki Kin pozwalają też na wysyłanie wiadomości e-mail, korzystanie z wbudowanej kamery (z automatyczną regulacją ostrości, lampą błyskową LED oraz obsługą HD).

Reklama

Telefony będą dostępne również w Europie jeszcze w tym roku. Trafią one do oferty Vodafone w Niemczech, Włoszech, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.

PCArena.pl
Dowiedz się więcej na temat: Microsoft | telefony
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy