Najdziwniejsze modele telefonów komórkowych

Nie wszystkie telefony wyglądają tak samo. Wśród szarej masy jednakowych komórek trafiają się czasami także bardzo egzotyczne okazy.

Przedstawiamy liste telefonów "trochę innych". Czasem śmiesznych, czasem strasznych, a czasem zwyczajnie dziwacznych.

Imaginarium Mo1

Wygląda jak głośnik ustawiany przy dziecięcym łóżeczku, by rodzice wiedzieli, czy nic złego się nie dzieje. I w sumie nie jest to ocena aż tak dalece odbiegająca od prawdy - to urządzenie zaprojektowano dla dzieci w wieku od lat 6 do 12. Ich rówieśnicy śmialiby się z nich w szkole, gdyby tylko przyszły z czymś takim.

Vertu Bucheron Cobra

Kosztujący, bagatela, 310 000 dolarów, pokryty złotem i kobrami wykonanymi z rubinów. Czegoś tak absurdalnego i, bądźmy szczerzy, paskudnego, nie widziałem już od dawna.

Reklama

Bang & Olufsen Serene

Firma Bang & Olufsen specjalizuje się w produkcji sprzętu audio z najwyższej półki. I to trochę widać. Serene jest ładny (był też w momencie premiery w 2006 roku strasznie drogi - kosztował 1000 dolarów), ale wyobrażacie sobie nosić coś takiego w kieszeni spodni?

Samsung P300

To zaprawdę wyborny kalkulator. Że co? Że smartfon? Aha. Nie wygląda. Nic a nic.

Nokia 7380

Nie, nie wygląda jak coś, co mogłoby służyć do dzwonienia. Prędzej jak coś, co rzuca się psu, by po chwili przyniósł to z powrotem.

Seria Siemens Xelibri

Ok-rop-ne. Po prostu. Tyle i tylko tyle.

Toshiba G450

Ok-rop-ne ponownie. Po prostu. Tyle i tylko tyle.

Aesir Copenhagen

Za drobne 8000 dolarów możecie dostać ten fenomenalny telefon, w którym kompletnie nie będziecie mieć pojęcia, gdzie, co i w jakim celu wcisnąć.

F88

Czy to ptak? Czy to samolot? Czy to zegarek? Nie, to po prostu kolejny beznadziejnie przekombinowany telefon.

Compulab Exeda

Telefon działający zarówno na Androidzie, jak i na Windows Mobile. I trochę też wyszedł z niego taki trochę ni pies, ni wydra. Trochę BlackBerry, trochę zwykły smartfon z klawiaturą QWERTY, trochę Palm Treo, trochę nie wiadomo co.

Źródło informacji

gizmodo.pl
Dowiedz się więcej na temat: telefony
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy