Najnowsza Motorola RAZR na tle najmocniejszych konkurentów

Zaprezentowana w zeszłym tygodniu Motorola RAZR (w Stanach z dopiskiem Droid) jest obecnie jedną z najlepszych słuchawek na świecie. Jesteście ciekawi, jakie są jej mocne i słabe strony, oraz jak wypada w porównaniu z iPhonem i smartfonami Samsunga?

Dzięki wykorzystaniu powłoki z nanocząsteczek i kevlaru, Motorola RAZR wygląda dobrze nie tylko na papierze, lecz tym razem nie będziemy się rozwodzić nad jej walorami estetycznymi. Jej bebechy prezentują się zacnie: dwurdzeniowy, szybki procesor, jeden gigabajt pamięci RAM, szeroki ekran Super AMOLED o wysokiej rozdzielczości i pojemny akumulator.

To, co najbardziej w niej kuleje, to system, który można nazwać przestarzałym. Na szczęście już zapowiedziano zaktualizowanie go do wersji 4.0 - ma się to stać jeszcze w tym roku.

Jak najnowszy model z rodziny RAZR wygląda na tle innych supersmartfonów? Gadżet Motoroli ma prawie taką samą rozdzielczość jak iPhone 4S, a ilość pamięci RAM i prędkość taktowania procesora dorównują Galaxy S II. Motorola wypada blado na tle czujników, w które konkurencja wyposażyła swoje smartfony. Przyspieszeniomierz, żyroskop, światła, zbliżeniowy, kompas, a nawet barometr - z tej długiej listy RAZR posiada tylko akcelerometr.

Reklama

Posiadacze iPhonów 4 i 4S raczej nie przerzucą się na najnowszą premierę Motoroli, jednak czytelnicy szukający zaawansowanego smartfona z Android będą mieli nieco większy wybór.

Specyfikacja:

Źródło informacji

gizmodo.pl
Dowiedz się więcej na temat: Motorola Razr
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy