Ogólnoświatowa premiera Huawei Ascend G300

Huawei ogłosił, że smartfon Huawei Ascend G300 będzie dostępny na rynkach europejskich i w Nowej Zelandii, w pierwszej kolejności dla klientów sieci Vodafone już od kwietnia tego roku.

Huawei Ascend G 300 to smartfon z 4-calowym pojemnościowym ekranem dotykowym WVGA oraz procesorem 1 Ghz, pozwalającymi na swobodne korzystanie z multimediów i gier. Huawei Ascend G300 to najnowszy smartfon plasujący się pomiędzy modelami ze średniej i najwyższej półki. Urządzenie zwraca uwagę swoim eleganckim wyglądem, starannym wykonaniem oraz doskonałym oprogramowaniem. Telefon posiada mocny procesor 1Ghz, ponad 2GB pamięci RAM i baterię litowo-jonową 1500 mAh.

Huawei Ascend G300 wyposażono w systemem operacyjny Android 2.3. Smartfon, którego aktualizacja - Ice Cream Sandwich - zaplanowana jest już na początek lata.

- Cieszymy się z tego, że to nasi klienci jako pierwsi będą mogli korzystać z Huawei Ascend G300. Doskonale wpisuje się to w strategię naszej firmy, której celem jest zapewnienie jak największej liczbie osób dostępu do najwyższej jakości usług - powiedział Peter Becker-Pennrich, prezes działu Terminals Marketing w Vodafone Group.

INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy