Problem z aktualizacją telefonów z Windows Phone 7

Okazuje się, że ostatni update wypuszczony przez Microsoft dla użytkowników mobilnych okienek nie u wszystkich przebiegł bezproblemowo. Co na to gigant z Redmond?

Microsoft poinformował, że około 10 proc. użytkowników systemu operacyjnego Windows Phone 7 ma problem z dokonaniem pierwszej aktualizacji swojego smartfona. Przedstawiciele marki zastrzegli także, że w połowie przypadków pojawiły się błędy związane z połączeniem z internetem lub najzwyklejszy brak wolnego miejsca na dysku.

Pozostałą część pechowców stanowią w dużym stopniu posiadacze smartfonów Samsunga, którzy najczęściej skarżyli się na błędy aktualizacji. W niektórych przypadkach kończyły się one nawet uszkodzeniem telefonu. Pocieszeniem może być informacja, że Microsoft zobowiązał się naprawić tę niedogodność jak najszybciej, a dla modeli, w których występowały problemy, aktualizacja została tymczasowo wyłączona.

Firma Microsoft prosi, aby użytkownicy, którzy jeszcze nie dokonali aktualizacji swoich smartfonów, przed rozpoczęciem tego procesu upewnili się, że mają wystarczającą ilość miejsca na dysku (do przechowania nowego oprogramowania oraz kopii zapasowej systemu) oraz stabilne podłączenie do sieci.

Reklama

http://komorkomania.pl/

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: aktualizacja | Windows Phone | Microsoft
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama