Rusza telefon stacjonarny w Plusie

Kwotoreduktor to nazwa nowej usługi telefonii stacjonarnej w komórkowej sieci Plus, opartej na technologii GSM. Dodatkowo, obecni abonenci Plusa na jednaj karcie SIM mogą korzystać z dwóch numerów - komórkowego i stacjonarnego.

Komórkowa sieć Plus od poniedziałku - 17 stycznia 2011 roku - wprowadza do swojej oferty usługę telefonii stacjonarnej. Usługa oparta jest na technologii telefonii komórkowej GSM - do karty SIM przypisany jest numer telefonu stacjonarnego, który działa do pół kilometra od domu (w tzw. tzw. strefie wyznaczonej przez klienta).

Istnieje możliwość zakupu samodzielnego telefonu stacjonarnego - tzn. klient podpisuje przykładowo dwuletnia umowę i ma możliwość zakupu nowego telefonu komórkowego za 1 zł. Do karty SIM przypisany jest numer stacjonarny. Przy rocznych umowach bez telefonu konsument otrzymuje więcej darmowych minut.

Reklama

Z kolei obecni abonenci komórkowej sieci Plus mogą skorzystać z oferty "Dwa telefony w jednym", która polega na przypisaniu do obecnej karty SIM numeru stacjonarnego. Abonament miesięczny - 6 zł. Połączenia z numerami stacjonarnymi - 0,20 zł. Plusami takiego rozwiązania są m.in. jedna faktura (za telefon komórkowy i stacjonarny) oraz osoby dzwoniące na numer stacjonarny zapłacą mniej niż przy połączeniu z numerem komórkowym.

W ramach oferty przygotowano następujące propozycje dla klientów indywidualnych oraz biznesowych (cennik standardowy):

W każdym przypadku minuty wliczone w abonament mogą być wykorzystane na krajowe połączenia stacjonarne oraz na połączenia z numerami stacjonarnymi w trzech wybranych krajach (w przypadku wykupu usługi Wybrany Kierunek Międzynarodowy: 1 zł za kraj). Niewykorzystane minuty w bieżącym okresie rozliczeniowym przechodzą na 3 kolejne okresy rozliczeniowe (lub na 6 kolejnych okresów w przypadku taryf biznesowych) i są wykorzystane w pierwszej kolejności.

Dodatkowo klient może korzystać z dodatkowych pakietów minut, które będą wykorzystane przed minutami wliczonymi w abonament . Do dyspozycji klientów są:

- Pakiet 100 minut na połączenia do sieci Plus i krajowych sieci stacjonarnych

- Pakiet 200 minut na połączenia do krajowych sieci komórkowych: opłata miesięczne dla klientów indywidualnych - 15 zł, dla klientów biznesowych - 10 zł netto (12,30 zł z VAT). Aktywacja i dezaktywacja - bezpłatnie.

Media2
Dowiedz się więcej na temat: Plus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy