Śledzenie karty SIM

Żadna karta SIM nie jest bezpieczna. Za pomocą urządzenia Cell Phone Sim Card Spy można odczytać wszystkie wysłane i odebrane z danej karty informacje. Nawet te wykasowane.

Możliwe że Zbigniew Ziobro niszcząc karty SIM, które wykorzystywał do rządowych rozmów miał więcej racji niż niektórzy przypuszczali. Gdyby karty SIM byłego ministra sprawiedliwości włożyć do Cell Phone Spy Data Extractor, niepowołane osoby poznałby wszystkie tajemnice rządu. Jak to możliwe?

Wystarczy wyjąc kartę SIM, włożyć ją do Cell Phone Spy Data Extractor i przy pomocy portu USB podłączyć do komputera. Po kilku sekundach będziemy mogli swobodnie przeglądać zarówno wysłane i odebrane, jak i wykasowane wiadomości. Pełna inwigilacja.

Reklama

Cell Phone Spy Data Extractor nie tylko analizuje zawartość karty, ale i umożliwia sprawdzenie 10 ostatnio wykonanych rozmów, skopiowanie pełnej zawartości karty do komputera, a także przeniesienie danych z jednej karty na drugą.

Jak widać opisywany produkt można wykorzystać zarówno jako zabezpieczenie przed utratą danych, jak i narzędzie szpiegowskie. Sami producenci nie ukrywają tego drugiego zastosowania, pytając potencjalnych klientów, czy nigdy nie myśleli o tym, aby poznać wszystkie SMS-y wysyłane przez partnera życiowego, dziecko albo kolegę. Chyba nie na tym opierają się relacje międzyludzkie.

Urządzenie Cell Phone Spy Data Extractor zostało wyprodukowany przez firmę Brickhouse Security i można je kupić za 149 dolarów.

ŁK

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: śledzenie | karty SIM | karty
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama