Sposób na Amerykę

Tylko dostęp do Internetu przez telefon komórkowy pozwoli Europie dogonić rozwijający się dynamicznie amerykański rynek e-commerce - wynika z raportu "Światowy handel detaliczny w Internecie", przygotowanego przez firmę konsultingową Ernst &Young.

Tylko dostęp do Internetu przez telefon komórkowy pozwoli Europie dogonić rozwijający się dynamicznie amerykański rynek e-commerce - wynika z raportu "Światowy handel detaliczny w Internecie", przygotowanego  przez firmę konsultingową Ernst &Young.

Autorzy analizy przewidują, że już za trzy lata jedna trzecia pieniędzy wydawanych w Stanach Zjednoczonych na zakupy trafiać będzie do sklepów internetowych. Co trzecie amerykańskie gospodarstwo domowe ma dziś dostęp do Internetu, co daje USA przewagę nawet nad najbogatszymi krajami Europy. Autorzy raportu twierdzą, że tylko zastosowanie nowoczesnych technologii bezprzewodowego dostępu do Internetu pozwoli gospodarkom europejskim na nawiązanie równorzędnej walki z amerykańskim rynkiem handlu internetowego.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: handel | Ernst & Young
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy