Tablet Sony Crystal - premiera na MWC 2012?

Z nieoficjalnych doniesień wynika, że kolejny tablet Sony ma nosić nazwę Crystal i wiele wskazuje na to, iż jego premiera może mieć miejsce na MWC 2012 w Barcelonie. Targi rozpoczynają się już za miesiąc.

W sieci pojawiły się informacje dotyczące urządzeń, które w najbliższym czasie trafią do sprzedaży w amerykańskiej sieci AT&T. Wśród kilku smartfonów - zarówno z Windows Phone, jak i z Androidem - pojawił się także tajemniczy tablet Sony Crystal. Tajemniczy, bo na chwilę obecną nie wiemy o nim dosłownie nic. Ale to się już wkrótce zmieni.

Tak naprawdę nie wiadomo czego się można po Sony spodziewać. Najprawdopodobniej znów producent zaskoczy nas innowacyjnym i interesującym designem - jak ma to miejsce w poprzednich dwóch modelach: Sony Tablet S i Sony Tablet P. O ile jednak domyślamy się, że firma Sony znów będzie chciała zabłysnąć nietypowym wyglądem urządzenia, tak od strony parametrów technicznych nawet nie próbujemy strzelać, bo i tak przestrzelimy - albo przez zbyt wygórowane wymagania, albo wręcz przeciwnie.

Reklama

Czekamy na więcej (najlepiej oficjalnych) informacji dotyczących tabletu Sony Crystal. Te, sukcesywnie, powinny się pojawiać - w końcu MWC 2012 już za miesiąc!

Źródło informacji

tabletowo.pl
Dowiedz się więcej na temat: tablet | Sony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy