TP obniża abonament

Telekomunikacja Polska w październiku 2009 roku wprowadza nową promocję na telefonię stacjonarną. Klienci podpisujący nowe umowy mogą liczyć na obniżkę abonamentu nawet o 50 procent.

Od 1 października 2009 roku w Telekomunikacji Polskiej obowiązują nowe promocje na telefonię stacjonarną. Osoby, które podpiszą dwuletnią umowę na telefonię stacjonarną z planem doMowy mogą liczyć na 50 proc. rabatu na abonament przez pierwsze 6 miesięcy.

Z kolei klienci, którzy wybiorą umowę roczną mogą liczyć na obniżkę abonamentu o 30 proc. przez 3 miesiące. Promocja trwa do końca marca 2010 roku. Rzecznik Telekomunikacji Polskiej na swoim blogu zdradził, że do tej pory z pakietów doMowy skorzystało już milion abonentów.

Przypomnijmy, że w ramach oferty dostępne są następujące plany: doMowy tp 60 (abonament 50 zł, do wyboru: 60 minut na połączenia stacjonarne przez całą dobę lub 120 minut do wykorzystania w miesiącu poza godzinami szczytu), doMowy tp 300 (abonament 70 zł, do wyboru: 300 minut na połączenia stacjonarne przez całą dobę lub 600 minut na połączenia stacjonarne przez całą dobę lub nieograniczone minuty do wykorzystania w miesiącu poza godzinami szczytu).

Reklama

Podane ceny są cenami standardowymi (bez promocji i rabatu).

Media2
Dowiedz się więcej na temat: 50+ | domowy | Orange Polska S.A. | abonament
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy