Reklama

WAP pod lupę

Polkomtel S.A. - operator sieci Plus GSM, która jako pierwsza w Polsce wprowadziła protokół WAP do swoich usług - stworzy laboratorium testujące nowe urządzenia oparte na tej technologii.

Do końca roku liczba użytkowników komórek WAP wzrośnie do 300 tysięcy, a dwa lata później zrówna się z liczbą użytkowników tradycyjnych łączy internetowych - przewidują uczestnicy seminarium "Przyszłość mobilnego internetu w Polsce", zorganizowanego przez Plus GSM. Rozwój usług opartych na protokole WAP hamuje jednak brak jednolitych rozwiązań technologicznych, dlatego operator postanowił udostępnić swoją sieć-laboratorium wszystkim firmom produkującym infrastrukturę WAP.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: laboratorium | Polkomtel SA | plus | operator | plus gsm

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy