Kultowe Last Christmas od Wham w tym roku możecie obejrzeć w świetnej jakości 4K

Kiedy wchodzicie do galerii handlowej i zewsząd dobiega anielski głos George’a Michaela, śpiewającego o złamanym sercu, to wiedzcie, że coś się dzieje… Tym razem będzie to coś bardzo miłego.

A mówiąc już całkiem serio, kiedy wszystkie stacje radiowe zaczynają grać Last Christmas od Wham!, to mamy pewność, że Boże Narodzenie jest tuż za rogiem (podobnie jest zresztą z kultową reklamą Coca-Coli). Nie da się bowiem ukryć, że to kawałek kultowy, bez którego po prostu trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek Gwiazdkę i co roku na przełomie listopada i grudnia zaczyna o sobie przypominać. I tak już od 1984 roku, bo choć trudno w to uwierzyć, to piosenka ma już na koncie 35 lat... a jako że kobiety w tym wieku myślą już czasem o pierwszych poprawkach urody, to i Last Christmas przeszło mały lifting. 

Reklama

Okazuje się bowiem, że za sprawą remasteringu można zdziałać cuda i nadać starszym materiałom zupełnie nową jakość - tak stało się właśnie z teledyskiem do kawałka Wham!, który można już oglądać w rozdzielczości 4K, na nowo delektując się każdym szczegółem. Nowa wersja kawałka dostępna jest już na oficjalnym kanale Wham! i jak łatwo można zauważyć, zdecydowanie podoba się fanom, bo choć od premiery minęły zaledwie 4 dni, to odświeżony klip obejrzało już blisko 3,5 mln użytkowników (w momencie pisania newsa było ich dokładnie 3 382 682).

Oczywiście do świąt jeszcze trochę czasu, więc można mieć 100% pewność, że wynik ten zostanie mocno wyśrubowany, bo przecież nic tak jak Last Christmas nie umila czasu spędzanego na sprzątaniu, gotowaniu czy pieczeniu, a potem jeszcze przyjęcia świąteczne i imprezy sylwestrowo-noworoczne :) Warto jednak zauważyć, że Wham! zapewne nie bez przyczyny opublikowało nową wersję swojego hitu właśnie teraz, bo przypominamy, że na ekrany kin wszedł właśnie film z Emilią Clarke, Henrym Goldingiem oraz Emmą Thompson o takim samym tytule,  inspirowanym przebojem George’a Michaela. No to co… Last Christmas, I gave you my heart, But the very next day you gave it away…

Źródło: GeekWeek/YouTube

Geekweek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy